Skip links

Üretim

Yüksek Standartlarda, Üstün Üretim

Gücümüzü Üretimden Alıyoruz!

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda pirinç pres ve kalibre; yuvarlak, kare, dikdörtgen altıgen çubukların üretiminin yanı sıra, değişik ölçü ve şekillerde özel profiller, 254 mm.’ye kadar istenen çap ve boylarda biyet üretimlerini de gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca su armatürleri üretiminde geniş kullanım alanı olan alçak basınç ve kontinü külçeleri de üretmekteyiz. Kendi hammaddelerimiz ile üretimlerimiz dışında müşteriden gelen hammaddelerle de  fason üretim gerçekleştirmekteyiz.

Avrupa ve Amerikan normlarındaki üretim standartlarımızın dışında, müşteri istekleri doğrultusunda talep edilen her türlü kesit ve özellikte üretimler de gerçekleştirmekteyiz.

Toplam 20.000 m²’lik alanda yüksek kapasite ile üretim gerçekleştirmekle birlikte üretim ve işletmemiz için gerekli olan tüm standart ve kalite belgeleri ile birlikte, çevre dostu üretim sertifikalarımız, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri belgelerimiz de mevcuttur.

Ayrıca RoHS Direktifine (Restriction of Hazardous Substances Directive – Belirli Zararlı Maddelerin Kullanımını Kısıtlama) ve Reach mevzuatlarına uygun üretim yapmaktayız.

Sonuç olarak;
Bizler Kaplan Pirinç olarak ihtiyacınız olan her türlü pirinç üretimi ihtiyaçlarınız için, istediğiniz özelliklerde, takip edilebilir kalite standartlarında, zamanında ve eksiksiz teslim ve dinamik ekibimizle hizmete hazırız. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Tanışmak dileğiyle…

İŞİMİZ PİRİNÇ ÜRETMEK

İhtiyaca özel üretimlerimizle hizmetinizdeyiz...

  • 20.500 m²’lik pirinç üretim tesisi
  • Yıllık 15 bin tonluk kapasite
  • Mutlak müşteri memnuniyet ilkesi
  • Takip edilebilir kalite kontrol sistemi
  • İhtiyaca özel üretim kabiliyeti
  • 30 yıldan fazla tecrübe
ÜRETİM TALEP FORMU
Return to top of page
dini sohbetler sohbet islami sohbetler omegle tv türk sohbet islami sohbet