Skip links

Kalite Yönetim Sistemi

üretimde yüksek standartlar.

Sözümüzü Garanti Ediyoruz!

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini yapımıza uygulayarak ve sürekliliğini sağlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan kaliteli ürünleri standart, zamanında, teknik ve ekonomik şartlara uygun olarak üretmek ve teslim etmek temel görevimizdir.

Ürünlerimizin üstün kalitede olmasını sağlayacak, ürün geliştirme ve tasarımı aşamalarında ürün ve süreç kontrol yatırımları yapılması bizim için çok önemlidir. Kalite Kontrol Laboratuvarımızda, kalite politikamız doğrultusunda, ürünlerimizin müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlanması açısından, kimyasal ve mekanik testler eksiksiz ve doğru yapılır. Testlerimiz kimyasal ve metalurjik problemlerin çözümü için geniş standart şartlarında gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürettiğimiz ürünlerin tüm iş süreçlerinde kalite standartlarını garanti ediyoruz.

Ürün kalitemizi etkileyen tüm ham maddelerin işletmeye giriş etabında, yarı mamul ve mamul haline getirilmiş ürünlerimizin ise proses ve son kontrol aşamalarında kimyasal ve mekanik analiz işlemi gerçekleştirilmektedir. Analiz sonuçlarının, ilgili ürün normlarına uygunluğu ve müşteri istekleri doğrultusunda değerlendirilmesi süreci sonunda uygunluk onayı verilir.

KALİTE SERTİFİKALARIMIZ


KALİTELİ, GÜVENLİ ve ÇEVRE DOSTU ÜRETİM


KAPLAN PİRİNÇ’TE kalite yönetimi sistemi, kalite standartlarından biridir. Tüm faaliyetlerimiz için ISO 9001:2015 Kalite, ISO 14001:2015 Çevre ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri belgelerimiz mevcuttur.  KAPLAN PİRİNÇ, ISO14001 standart sertifikasına uyum sağlamanın yanında, çevre dostu üretim yapmasını sağlayan RoHS Direktifine (Restriction of Hazardous Substances Directive – Belirli Zararlı Maddelerin Kullanımını Kısıtlama) ve REACH Mevzuatlarına (kimyasalların kaydı, değerlendirilmesi, izni ve kısıtlanmasını öngören Avrupa Birliği mevzuatı) uygun olarak uygun üretim yapmaktadır.

%100 RADYASYON KONTROLÜ


Firmamız, Çevre ve İnsan Sağlığına verdiği önem gereği tedarik edilen hammaddelere %100 radyasyon kontrolü uygulamaktadır. Bu sayede tespit edilen radyoaktif malzemeler, standart prosedürler çerçevesinde bertaraf edilir.

Her aşamada “kalite standardını” garanti ediyoruz .

İş süreçlerimizin her aşamasında “kalite standardını” garanti ediyoruz . Müşterilerimizin gerekliliklerini her aşamada karşılayarak, sürekli gelişerek kaliteli ürünler sağlıyoruz.

Return to top of page
dini sohbetler sohbet islami sohbetler omegle tv türk sohbet islami sohbet