Skip links

Kurumsal

doğru zamanda, doğru seçimlerle büyüyoruz.

Tam Söz Verdiğimiz Gibi...

Yola çıktığımız ilk günden beri hiç yorulmadan çalışıyor, siparişleri istenen kalitede hatasız üretiyor, söz verdiğimiz terminde ve özelliklerde müşterilerimize ulaştırmak için büyük hassasiyet gösteriyoruz.  En büyük sermayemiz müşterilerimizin bize duyduğu güvendir. Uzun yıllardır çalıştığımız müşterilerimizin memnuniyeti bunun en büyük ispatıdır.

1985 yılından kurulan Kaplan Pirinç, ilk üretimini İstanbul Altınşehir Kayabaşı’ndaki 3.500 m²’lik fabrikasında 1998’de gerçekleştirmiştir. 2011 yılında üretim tesisini Niğde Bor Karma Sanayi Bölgesi’ne taşıyan işletmemiz, bugün 20.500 m² alan içerisinde yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Sarı Pirinç Çubuk, Sarı Pirinç Lama, Pirinç Çubuk imalatı yapan firmamızın yıllık üretim kapasitesi 15.000 Ton’u bulmaktadır.  Standart çubuklarımız 3-180 mm çap ölçü aralığında ve 2 ila 4,5 metre boylarında olup, talep halinde istenen ölçü ve özelliklerde üretimler gerçekleştirmekteyiz.

Sürekli gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek anında ayak uyduran firmamız işletmelere özel çözümler de üretebilmektedir. Üretirken insan sağlığı ve çevre için üzerimize düşen görevleri, aldığımız eğitimler, istihdamlarımız ve yatırımlarımız sayesinde büyük özenle yerine getiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

KURUMSAL KÜLTÜRÜMÜZ:

Doğru zamanda, doğru seçimlerle büyüyoruz!

  • Çevre ve doğaya duyarlılık
  • Müşteri ve çalışan memnuniyeti
  • Sürekli gelişme, geliştirme
  • Sürdürülebilir rekabete uygun strateji
  • Toplumsal ve sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmek.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

5.500 m² kapalı alan 15.000 m² açık alan tesisimizde siz saygı değer müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Avrupa ve Amerikan normlarında, ayrıca müşteri istekleri doğrultusunda, her türlü kesitte pirinç pres ve kalibre; yuvarlak, kare, dikdörtgen altıgen,sekizgen vb. çubukların yanı sıra, değişik ölçü ve şekillerde özel profiller, 254 mm.’ye kadar istenen çap ve boylarda biyet üretimi ve ayrıca su armatürleri üretiminde geniş kullanım alanı olan alçak basınç ve kontinü külçe üretimlerini debaşarı ile gerçekleştirmektedir.

Kaplan Pirinç;

  • Tüm süreçlerin her aşamasında şirket performansını sürekli iyileştirmeyi,
  • Sistemdeki uygunsuzlukların planlı olarak gözden geçirileceğini ve gerekli düzeltmelerin yapılacağını,
  • Çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında şirketin tabi olduğu yerel ve uluslararası mevzuata uyumlu çalışılacağını,
  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere çalışacağını

taahhüt etmektedir.

MİSYONUMUZ;

Misyonumuz, paydaşlarımızın ortak çıkarlarını gözetmek için ürün, hizmet ve yönetim kalitemizi sürekli geliştirerek rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyüme potansiyeline sahip olmaktır.

VİZYONUMUZ;

Vizyonumuz, global endüstrinin ihtiyaç duyduğu pirinç çubuklar için tercih edilen tedarikçiler arasında yükselen bir değer olarak yer almaktır.

Return to top of page